Zahájení školního roku 2024/2025

Milí rodiče, těšíme se na shledanou s Vámi a Vašimi dětmi 2. 9. 2024 v mateřské škole. Provoz školky je od 6.30 do 16 hodin.

Co potřebuje dítko do MŠ:

Do třídy: přezůvky se světlou podrážkou (ne pantofle), praktické a pohodlné oblečení, náhradní oblečení v sáčku – spodní prádlo, tričko, ponožky, tepláčky, legínky atd.

Všechny věci prosíme čitelně podepsané!!!

Děti z malé třídy pyžámko.

Děti z velké třídy si přinesou polštářek a deku na odpočinek po obědě.

Na vycházku: věci na převlečení – tepláky, mikina, bunda, čepice, kšiltovka. Oblečení, prosím, přizpůsobte tak, aby si jej děti mohly umazat. Vhodné jsou pogumované sety, které nepromoknou. Vhodná obuv na vycházku či školní zahradu, holinky, na zimu pak oteplené holínky, sněhule, čepici, rukavice.

Nově příchozí děti musí mít s sebou evidenční list potvrzený lékařem!!

Se všemi dotazy se neváhejte obrátit na třídní učitelky, či vedoucí učitelku MŠ.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás!! Vaše p. učitelky 🙂

Rubriky: Nezařazené | Napsat komentář | Upravit