Zahájení školního roku 2021/22

Milí rodiče, těšíme se na shledanou s Vámi a Vašimi dětmi 1. 9. 2021 v mateřské škole. Provoz školky je od 6.30 do 16 hodin.

Co potřebuje dítko do MŠ:

Do třídy: přezůvky se světlou podrážkou (ne pantofle), praktické a pohodlné oblečení, kartáček na zuby a pastu, náhradní oblečení v sáčku – spodní prádlo, tričko, ponožky, tepláčky, legínky atd. Všechny věci čitelně podepsané!!!!

Děti z malé třídy pyžámko.

Děti z velké třídy si přinesou polštářek a deku na odpočinek po obědě.

Na vycházku: věci na převlečení – tepláky, mikina, bunda, čepice, kšiltovka. Oblečení, prosím, přizpůsobte tak, aby si jej děti mohly umazat. Vhodná obuv na vycházku či školní zahradu, holinky, na zimu pak oteplené holínky, sněhule, čepici, rukavice.

Nově příchozí děti musí mít s sebou evidenční list potvrzený lékařem!!

Veškeré další informace budou zveřejňovány na nástěnce u hlavního vchodu MŠ a zde na internetových stránkách MŠ. S dotazy se neváhejte obrátit na třídní učitelky, či vedoucí učitelku MŠ.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás!! Vaše p. učitelky 🙂