1. týden v mateřské škole

V úterý 1. září se opět otevřely dveře naší mateřské školy, na dětech bylo poznat, že se již moc těšily a s úsměvem se pustily do her a dalších nabízených činností. Přivítali jsme se s novými kamarády a novou paní učitelkou Janičkou. Děti přišla pozdravit také paní starostka a pan místostarosta. První den byl velmi slavnostní, ve třídě Sluníček jsme dokonce oslavovali Justýnky narozeniny a Lindičky svátek. První týden je za námi, utekl jako voda. Děti jsou velmi šikovné, aktivní ve všech činnostech. Seznamujeme se s kamarády, s pravidly ve třídě, s okolím školy…Přejeme si, aby všechny dny strávené ve školce byly šťastné a radostné. Rodičům děkujeme za spolupráci, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s Vašimi dotazy a přáními.

Sledujte prosím informace na nástěnce ve vstupní chodbě, či zde na webových stránkách.

Ve fotogalerii budou vkládány fotografie Vašich dětí.:-)

fotky

Děkujeme. Za celý kolektiv MŠ ved. učitelka Bohumila Kyzmanová