Dračí bojovka: 19.října v 15.15 hodin

Milí rodiče, v úterý 19.října Vás zveme na „Dračí bojovku“. Jedná se o dobrodružnou výpravu za drakem v areálu lanového centra. Začínáme v 15.15 hodin, před vchodem do MŠ. Rodičům a dětem přečteme Dračí legendu a vysvětlíme pravidla hry. Poté se vydáte se svým dítětem plnit úkoly a hledat ztracené zaklínadlo. V cíli na Vás čeká odměna. Děti budeme ve školce s Dračí legendou seznamovat již tento týden, budou se na akci jistě moc těšit, budeme rády, když se všichni společně výpravy zúčastníme.
Školka bude v cca 15.30 hodin uzavřena, zbylé děti odchází s paní učitelkou na výpravu, rodiče si děti mohou vyzvednout na bojovce.
Zúčastnit se mohou rodiče, ale i prarodiče či sourozenci dětí z MŠ, či jiní příbuzní (dle pověření zák. zástupce).
Těšíme se. Vaše učitelky MŠ