Olympiáda mateřských škol-třída Sluníček

Foto z olympiády:

Olympiáda mateřských škol – zsmsdolnizandov – album na Rajčeti (idnes.cz)

17. června 2021 odjíždí třída Sluníček na Olympiádu mateřských škola na hřiště Viktorie do Mariánských Lázní.

Společně s dětmi z přípravné třídy odjíždíme autobusem do Mariánských Lázní. Je nominováno desetičlenné smíšené družstvo předškoláků, ostatní děti budou fandit kamarádům. Prosíme rodiče, zajistěte všem dětem na olympiádu modré tričko, pojedeme jako celý tým „Modrásků“.

Odjezd z MŠ: v 7.45, děti přiveďte do MŠ do 7:30 hodin. S sebou : roušku do autobusu, pokrývku hlavy, batůžek-láhev s pitím, drobou svačinku.

Návrat do školky je ve 12.10 hodin, kdo jde po obědě, vyzvedněte si děti ve 12.40 hodin.