Výlet třídy Medvídků na farmu Kozodoj

Středa, 16.6.2021

Odjezd na farmu v 7.45 od budovy MŠ. Přiveďte děti před MŠ nejpozději do 7:30!! Návrat cca v 13.00.

Ekologický výukový výlet: Farma a domácí zvířata

Děti se seznámí s domácími zvířaty (drůbež, kozy, prasátka, lamy). Dozví se, co potřebují k životu, jak se jmenují máma, táta a mláďata jednotlivých zvířecích rodin, jaké vydávají zvuky a jak se o ně dobře starat. Mohou se jednotlivých zvířátek dotýkat a pomazlit si je.

Co sebou do batůžku? Jídlo a pití na celý den (svačiny a obědy budou odhlášeny), oblečení vhodné ke zvířatům, pláštěnku a pokrývku hlavy. S sebou do tašky obuv vhodnou ke zvířatům, do které se děti na farmě přezují, aby měly na cestu autobusem obuv čistou.

Cena vstupného bude hrazena z projektů Šablony pro předškolní vzdělávání.

Výlet třídy Medvídků na farmu Kozodoj – zsmsdolnizandov – album na Rajčeti (idnes.cz)